טיול מאורגן

טיול מאורגן לתאילנד

למי זה מתאים

טיול מאורגן לתאילנד

למי מתאים טיול מאורגן לתאילנד? למה כדאי להזמין טיול מאורגן לתאילנד?
ישראלים רבים בוחרים לבלות בתאילנד את החופשה שלהם, בין אם במסגרת משפחתית ובין אם באופן עצמאי או יחד עם החברים הקרובים. טיול מאורגן לתאילנד הוא הזדמנות להכיר את המדינה הקסומה הזו לעומק, הזדמנות לחקור אותה וללמוד על האתרים והמקומות המיוחדים שהיא מציעה. 

תאילנד עם ילדים

טיול מאורגן למשפחות עם ילדים

בשנים האחרונות הפכה תאילנד למוקד משיכה למשפחות עם ילדים. מחירי הטיסות הזולים יחסית אך בעיקר שלל האטרקציות שמציעה תאילנד, שמתאימות לכל הגילאים וגם לילדים, הופכים אותה ליעד מבוקש. טיול מאורגן לתאילנד יכול להתאים למשפחות, המעוניינות לטייל בתאילנד ומחפשות דרך לעשות זאת בקלות רבה יחסית, ובעיקר – מבלי לשבור את הראש. יש לתאילנד לא מעט מה להציע לילדים והבחירה לא תמיד קלה. בעזרת טיול מאורגן אפשר להתמקד במקומות המתאימים, ליהנות מפתרונות לינה מצוינים ולחוות את תאילנד באופן מלא. 

תאילנד אחרי צבא

טיול מאורגן לצעירים

צעירים רבים מוצאים את תאילנד כאטרקטיבית, ולא בכדי – טיול מאורגן לתאילנד הוא פתרון מושלם גם לצעירים לפני הגיוס או צעירים אחרי הצבא. יש בה ערים גדולות ותוססות, איים מקסימים וגם תרבות מיוחדת. אפשר לבלות בתאילנד מספר שבועות או כמה חודשים וליהנות מחוויה בלתי רגילה. צעירים שזו הפעם הראשונה שהם מתכננים טיול שכזה, טיול ליעד רחוק ולתקופה ארוכה, יכולים לשלב גם טיולים מאורגנים, ההופכים את הטיול עצמו לפתרון בהתאמה מלאה ובעיקר כזה שאיננו מצריך מהם חיפוש של מלונות, הזמנת אטרקציות וטיסות פנים ובכלל – התעסקות בתכנון ובארגון הטיול. 

תאילנד השקטה

טיול למטיילים בודדים בתאילנד

זהו כמובן גם פתרון מושלם למטיילים יחידים, המעוניינים לטייל בתאילנד ומחפשים פרטנרים שיטיילו איתם. בין הם צעירים או מבוגרים, כל מטייל שרוצה להגיע לתאילנד אבל לא מעוניין לטייל לבד, טיול מאורגן לתאילנד הוא דרך נפלאה לעשות את זה. במהלך הטיול יכולים המטיילים לפגוש חברים חדשים, ליצור קשרים עם אנשים מכל העולם וכמובן גם עם עוד ישראלים וליהנות מהטיול עצמו. זאת, לצד הכרות עם המדינה, עם התרבות שלה, עם האתרים השונים שבה, עם האוכל המקומי ועל כל מה שיש בה. 

חכו רגע
לפני שיוצאים לדרך
סוכן אישי ומיומן

שילווה אתכם לאורך כל הטיול

ניסיון של מעל 15 שנה

בתכנון טיולים ומסלולים למאות המטיילים שהגיעו לתאילנד

מתחייבים למחיר הטוב ביותר

תבדקו אותנו! אנו מתחייבים לתת לכם את ההצעה הטובה ביותר!